Szkolenia dla firm

Aktualności
2015-09-03 r.

Firma szkoleniowa zajmująca się problematyką zarządzania w obszarze wiedzy i umiejętności miękkich.

Business Everywhere – szkolenia dla firm to marka znana ze szkoleń wyróżniających się przenikliwością, pogłębioną refleksją i inspiracją z wysokim poziomem wiedzy merytorycznej – przekazywanej menedżerom w szkoleniach menedżerskich oraz  szkoleniach integracyjnych rozwijających zespoły.

Business Everywhere  stawia w szkoleniach na rzetelną wiedzę, docieranie do istoty problemu, przenikliwość i pogłębiony warsztat w zakresie kompetencji interpersonalych, dotyczących także rozwoju osobistego. Sądzimy, że w dobie zmiany paradygmatów zasadnicze pytania dotyczące  zarządzania –  zyskują nowe, udzielane na nie odpowiedzi!
W rozwijaniu kompetencji – dla osiągania nieprzeciętnych wyników zaistniała potrzeba, by szkolenia miękkie wprowadzały rzeczywistą nową jakość relacji i kompetencji interpersonalnych menedżerów, handlowców, efektywnych zespołów oraz wszszelkich relacji wobec współpracowników w organizacji.
W szkoleniach dla firm proponujemy nowe spojrzenie na kulturę zarządzania, motywację, integrację, współpracę w zespole, komunikację interpersonalną czy psychologię sprzedaży; o czym można przeczytać w naszej zakładce:  Szkolenia dla firm

Opracowując programy szkoleniowe – zawsze dążymy do wychodzenia poza banał informacyjny; tworząc szkolenia dla firm bogate w nową i wartościową merytorycznie wiedzę. W obszarze integracji i rozwoju zespołów, gdzie organizujemy szkolenia integracyjne czy wyjazdy motywacyjne   – przygotowujemy dla uczestników szkoleń nietypowe zadania, tak by mogli zobaczyć siebie, swój zespół i realną współpracę w  nowym kontekście, nowej sytuacji, na nowy sposób. To strategia przejęta ze szkoleń zespołów specjalnych: postawić zespół, ludzi w nowej sytuacji po to aby mieli okazję do zweryfikowania swojego dotychczasowego podejścia do zarządzania, organizacji działań i współpracy.
Dobrą jakość szkoleń potwierdzają sami uczestnicy – stawiający trenerom i coachom coraz wyższe wymagania. Opinia ta wynika z prezentowania podczas szkoleń menedżerskich i handlowych nowego spojrzenia – nowego ujęcia problemu, nowych zagadnień i przedstawiania nowej wiedzy skłaniającej uczestników do myślenia.

Zapraszamy do poznania pełnej oferty szkoleń dla firm zorientowanych na podnoszenie kompetencji w zarządzaniu. Pełna oferta szkoleń to: szkolenia menedżerskie, szkolenia interpersonalne, szkolenia handlowe, szkolenia integracyjne, szkolenia z negocjacji i szkolenia z zarządzania to solidny warsztat, dobrany zespół i dopracowane scenariusze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami szkoleniowymi:

business szkolenia dla firm

 


blog
2022-11-13
Szkolenia sprzedażowe – zmiana paradygmatów

Pytania się nie zmieniły – lecz odpowiedzi się zmieniły. To właśnie w zmianie odpowiedzi tkwi spory potencjał wielu biznesów oraz efektywnej sprz...

blog
2022-09-11
O zarządzaniu

Rzecz o dosyć powszechnym w polskiej kulturze problemie mikrozarządzania - określanym także mianem tzw. "ręcznego sterowania" będącym zmorą w or...Śledź nas na facebooku Facebook
Newsletter