Umiejętności miękkie

menu 4
2017-04-05 r.

Dlaczego takie ważne są umiejętności miękkie?


    Umiejętności miękkie podczas aplikowania na różne stanowiska, zwłaszcza kierownicze lub silnie związane z pracą z ludźmi często odgrywają priorytetowe znaczenie. Jak wynika z raportu przedstawionego przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie, Amerykańską Izbę Handlu w Polsce oraz Ernst&Young zatytułowanego: ,,Kompetencje i kwalifikacje poszukiwane wśród absolwentów szkół wyższych wychodzących na rynek pracy” najważniejszym kryterium stosowanym przez firmę przy zatrudnianiu absolwentów są kompetencje osobowe i interpersonalne.
W osiąganiu nieprzeciętnych wyników istnieje potrzeba by szkolenia miękkie wprowadzały rzeczywistą nową jakość relacji i kompetencji interpersonalnych menedżerów, handlowców, efektywnych zespołów oraz wszystkich współpracowników w organizacji.

Dobrą jakość szkoleń potwierdzają sami uczestnicy – stawiający trenerom i coachom coraz wyższe wymagania. Opinia ta wynika z prezentowania podczas szkoleń menedżerskich i handlowych czegoś nowego – nowego ujęcia zagadnień i poszukiwania nowej wiedzy. Zapraszamy do poznania pełnej oferty szkoleń dla firm zorientowanych na podnoszenie kompetencji w zarządzaniu. Pełna oferta szkoleń to: szkolenia menedżerskie, szkolenia interpersonalne, szkolenia handlowe, szkolenia integracyjne, szkolenia z negocjacji i szkolenia z zarządzania to solidny warsztat, dobrany zespół i dopracowane scenariusze.


Umiejętności miękkie


Business Everywhere. Profesjonaliści dla biznesu. Co nas określa? Lubimy stawiać dobre pytania –szukając na nie nowych odpowiedzi. Dzięki temu zyskują państwo sporą dawkę inspiracji Planując szkolenia dla firm.
menu 4
2017-04-05
Umiejętności miękkie

Dlaczego takie ważne są umiejętności miękkie?     Umiejętności miękkie podczas aplikowania na różne stanowiska, zwłaszcza kierownicze lub silnie zwi...

Aktualności
2016-09-28
Warsztaty z zakresu komunikacji – metodą aktywizującą przeżywanie

Odmienna metoda warsztatu z zakresu komunikacji   / zaproponowana przez wybitnego eksperta komunikacji Friedemanna Schulza Von Thuna Z naszej prakty...Śledź nas na facebooku Facebook
Newsletter