szkolenia dla firm

Aktualności
2015-09-03 r.

Business Everywhere – szkolenia dla firm

To marka znana ze szkoleń charakteryzujących się przenikliwością, inspiracją i wysokim poziomem wiedzy merytorycznej przekazywanej menedżerom jako szkolenia menedżerskie. Stawiamy na bardzo rzetelną wiedzę, przenikliwość i pogłębiony warsztat prowadząc szkolenia interpersonalne. Sądzimy, że w dobie zmiany paradygmatów zasadnicze pytania dotyczące szkolenia z zarządzania – się nie zmieniły … lecz odpowiedzi się zmieniły!

W osiąganiu nieprzeciętnych wyników istnieje potrzeba by szkolenia miękkie wprowadzały rzeczywistą nową jakość relacji i kompetencji interpersonalnych menedżerów, handlowców, efektywnych zespołów oraz wszystkich współpracowników w organizacji.

Proponujemy nowe spojrzenie na kulturę zarządzania, motywację, integrację, współpracę w zespole, komunikację interpersonalną czy psychologię sprzedaży. Zawsze dążymy do wychodzenia poza banał informacyjny tworząc szkolenia dla firm bogate w nową i rzetelną wiedzę. W obszarze integracji i rozwoju zespołów, gdzie organizujemy szkolenia integracyjne oraz motywacyjne wyjazdy Integracyjne tworzymy dla uczestników szkoleń nietypowe zadania, tak by mogli zobaczyć siebie swój zespół i efektywną współpracę w zespole w nowym kontekście, nowej sytuacji w nowy sposób. To strategia przejęta ze szkoleń zespołów specjalnych.


blog
2019-12-18
szkolenia dla menedżerów

Szkolenia dla menedżerów Dlaczego w koncepcji szkolenia dla menedżerów warto rozwijać praktykę zarządzania sytuacyjnego w aspekcie budowania określon...

blog
2018-05-10
Umiejętności miękkie

Umiejętności miękkie - dlaczego tak ważne w biznesie? Umiejętności miękkie podczas aplikowania na różne stanowiska, zwłaszcza kierownicze lub silnie ...Śledź nas na facebooku Facebook
Newsletter